fbpx

Zwapnienie płuc

Moi drodzy , chciałabym też podzielić się z wami działaniem Lamininy w mojej rodzinie. Preparat Laminine pozwolił u mojej cioci zatrzymać , a nawet cofnąć zwapnienie płuc. Przejdę do rzeczy.
Ciocia ma 87 lat i zapewne chorowała od dawna, ale zdiagnozowana została 3 lata temu. Wtedy właśnie bardzo kaszlała, a nawet dusiła się , nie mogła spać, bo kaszel był bardzo intensywny. Proponowano jej tlen do domu ,bo różnie mogłoby się zakończyć. Na szczęście obeszło się bez tlenoterapii.
Wczoraj była pierwszy raz na kontroli u pulmonologa, od kiedy bierze Lamininę i ku jego zdziwieniu i niedowierzaniu i po wcześniejszych badaniach rtg płuc , badaniu gazometrii i osłuchowym , lekarz stwierdził, że jest dobrze. Jak pisałam wyżej choroba się zatrzymała a jak wiemy choroba ta uchodzi za nieuleczalną.

Jak doszło do poprawy zdrowia opiszę teraz:
W kwietniu tego roku udało mi się namówić ciocię do brania Lamininy. Muszę powiedzieć ,iż ni było to łatwe , ale udało się . Od połowy kwietnia zaczęła brać od małych dawek , po 1 lam. dziennie , potem 2 lam. Zatrzymałyśmy się na dawce 2 x 2 Lamininy rano i wieczorem. Od czerwca ciocia brała także 1 LamininęOmega+++ , ale po wzroście RR ,odstawiłyśmy omegę. Na tę chwilę będzie brała 3x1lam.(chodzi o kasę ) , a za pół roku ma kontrolę ponownie i zobaczymy jakie , będą wyniki.
Dodam jeszcze krótko , że preparat Laminine znalazłam u Tadeusza i podaję od marca mojej mamie chorej na Alzheimera, ale co do opisania efektów tej choroby jest jeszcze za wcześniej.

Sprawdź, może Ci się spodobać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *