fbpx

Zarabiaj z Laminine

Czy z Laminine można zarobić?
Ja zarabiam niezłe pieniądze. Znam ludzi którzy zarabiają więcej niż ja. Znam też ludzi którzy nic nie zarabiają.

Dlaczego tak jest?
Dlaczego nie wszyscy zarabiają pieniądze chociaż wszyscy mogą? Podzielę się z Tobą moimi przemyśleniami.

Większość z nas pracuje na etacie, lub prowadzi własne biznesy. Każdy z nas powinien zadać sobie pytanie, czy jest zadowolony z efektów tego, co do tej pory robił. Dobrze jest zastanowić się, jak wyglądała nasza sytuacja finansowa kilka lat wcześniej, jak wygląda obecnie i jak będzie wyglądała np. za 2 lata, jeżeli dalej będziemy robili tylko to, co do tej pory? Ktoś mądry powiedział, że najnowszą definicją obłędu jest robić ciągle to samo i oczekiwać innych rezultatów.

Może masz dość pracy na etacie, może masz dość własnego biznesu, który nie przynosi takich efektów, o jakich kiedyś marzyłeś, mimo że pracujesz na cały „zegar”. Może nie wystarcza renta lub emerytura i musisz sobie wszystkiego odmawiać. Może jesteś jednym z tych, którzy wcześniej próbowali sił w innych biznesach sieciowych i z jakiegoś powodu nie wyszło. A może po prostu chciałbyś pokazać rodzinie i znajomym, że jednak możesz osiągnąć sukces.

Wyobraź sobie jakby to było, gdyby pieniądze nie stanowiły już problemu?

Wyobraź sobie, z jakim podziwem parzyła by na Ciebie żona, dzieci i znajomi. Życie zawsze daje nam drugą szansę, tylko czasami nawet na nią nie spojrzymy. Jestem pewien, że Laminine to właśnie taka szansa. Dlaczego? Poczytaj niżej.

Produkt – chyba nie muszę Cię przekonywać, że produkt, to najważniejszy element każdego biznesu? Laminine jest preparatem ratującym życie i zdrowie ludzi. Jest bardzo szybki i skuteczny w działaniu. Tutaj masz przykłady działania preparatu Laminine

Zastanów się i rozejrzyj wokół siebie. Ile osób znasz, którym ten preparat może pomóc? Ile takich osób znają Twoi znajomi? W Polsce ten biznes dopiero się rozpoczyna. Firma dopiero wchodzi do Europy. Niedługo będzie o nim bardzo głośno. A bardzo ważne jest , ze nie mamy konkurencji. Formuła jest opatentowana. Jedyny na świecie preparat zawierający czynnik wzrostu fibroblastów. Jeżeli ty nie powiesz o nim swoim znajomym, zrobi to ktoś inny.

Komu i jak o tym powiedzieć?

Pamiętaj o bardzo ważnej rzeczy. Twoich znajomych zupełnie nie interesuje, jak świetny masz biznes, lub produkt. Nie interesuje ich, jak świetnie zarabiasz. Ich interesuje tylko jedno. Oni sami. Interesuje ich tyko to, co oni będą z tego mieli. Jakie oni będą mieli korzyści. Jeżeli sami potrzebują tego preparatu ze względu na stan zdrowia, sprawa jest prosta. Możesz im powiedzieć, że jest preparat który może im pomóc i zaprosić ich na webinar, lub przekazać im link z nagranym webinarem.

W tym miejscu muszę napisać o bardzo ważnej rzeczy.

Nigdy nie rozmawiaj z ludźmi na temat biznesu, jak sam jeszcze nie jesteś zarejestrowany. Oni to po prostu wyczuwają. Ponadto warto moim zdaniem rejestrować się na jak największy pakiet. Tutaj jest tak, jak w innych firmach, im więcej kupujesz, tym taniej wychodzi jedno opakowanie. Ten pierwszy zakup powinieneś potraktować, jak inwestycje. Zwykle gdy ludzie się decydują, chcą preparat natychmiast stosować i pytają czy mógłbyś im sprzedać, lub pożyczyć do czasu aż przyjdzie ich zamówienie. Należy też pamiętać, ze nie każdy będzie chciał robić biznes, wiele osób chce po prostu kupować od Ciebie preparat i możesz im sprzedać z zyskiem. Zupełnie nieźle na tym zarabiam. I Ty też możesz tak robić. Jeżeli Ty nie będziesz miał preparatu zaczną kupować gdzie indziej. Zawsze będziesz mógł im powiedzieć, jak będą mogli mieć go taniej. Trzeba im wytłumaczyć, w jaki sposób mogą mieć preparat za darmo i jeszcze na tym zarobić. Pokazać im plan kompensacyjny Plan kompensacyjny Zarabiaj z Laminine

Zaczynając ten biznes zwykle mówimy o nim najpierw rodzinie i bliskim znajomym. A oni Cię znają. Wiedzą ze może wcześniej padła Ci firma, że wcześnie próbowałeś już czegoś innego i nic nie wyszło. Nie będą Cię słuchać. Wtedy najlepiej podeprzeć się swoim opiekunem, poprosić go o pomoc w rozmowie. Ale najpierw powinieneś wyedyfikować taką osobę, przedstawić ją jako eksperta, nadać jej wartość. Powiedz jakie ma wyniki. Powiedz jak chętnie pomaga swoim partnerom. Chodzi o to, że Twoi znajomi będą o wiele uważniej słuchali takiej osoby. Mądry sponsor (ja wolę używać słowa Opiekun) odda Ci edyfikację.

Powinieneś też edyfikować osobę prowadzącą webinar, przedstawić ją jako eksperta i podkreślić jej ogromną wiedzę na temat stosowania preparatu, na temat biznesu i co osiągnęła. Zaznaczyć że na webinarze będą mogli zadać pytania prowadzącej i że bardzo chętnie na nie odpowiada

Gdybym w tej chwili rozpoczynał biznes podzieliłbym ludzi na 3 grupy:

 1. Grupa zaufania – to ludzie którzy darzą Cię dużym zaufaniem, to mogą być np. osoby z którymi wcześniej utrzymywałeś kontakty biznesowe i zawsze wywiązywałeś się ze swoich zobowiązań. Ludzie którzy znają Cię z tego że zawsze dotrzymujesz danego słowa. Na pewno wiesz o co mi chodzi. Z nimi powinieneś kontaktować się osobiście. Najlepiej twarzą w twarz. W trakcie rozmowy proponujesz przesłanie więcej informacji na maila.
 2. Ciepłe kontakty – to ludzie których wcześniej poznałeś w różnych okolicznościach. Np. ludzie dla których kiedyś wykonywałeś jakieś usługi( pod warunkiem że byli z nich zadowoleni). Tutaj uwaga – dla tych ludzi zawsze będziesz tym który dla nich pracował, to oni Ci płacili i trzeba z nimi umiejętnie rozmawiać. To mogą być ludzie których poznałeś na różnych imprezach , właściciele warsztatu samochodowego, mechanik, fryzjer, właścicielka sklepu. Wszyscy których kiedykolwiek poznałeś. W dalszej części moich przemyśleń opiszę jak z nimi rozmawiam.
 3. Zimne kontakty – to ludzie których od dzisiaj będziesz poznawał. Wszędzie gdzie tylko będziesz. Ja szukam po prostu okazji wszędzie tam gdzie jestem. Najważniejsze to dostać kontakt (nr. telefonu. wizytówkę, adres poczty). Niżej opiszę kilka moich technik i przykładów.
  Ale pamiętaj o jednym. Nigdy nie wysyłaj informacji na pocztę bez uprzedzenia. Większość takich mailli trafia do kosza. Zawsze najpierw zadzwoń i zapytaj czy możesz wysłać mailla z ciekawą informacją i powiedz jak maill będzie zatytułowany. Wtedy jest szansa że go przeczytają. C.d.n…

66 000 zł – Chcesz wiedzieć jak zarobiłem takie pieniądze dzięki Laminine ? Poczytaj niżej.

Właściwie nie wiem od czego zacząć. Mam tyle do powiedzenia, każda myśl wydaje mi się ważna. Może mój opis będzie nieco chaotyczny, ale to dlatego że jestem bardzo podekscytowany tym biznesem i pierwszy raz postanowiłem pochwalić się Wam efektami jakie w nim osiągnąłem.

Dzisiaj na moją prośbę Firma przysłała mi dokładne rozliczenie moich comiesięcznych dochodów od początku mojej współpracy z Firmą. Zarejestrowałem się jako partner w końcu sierpnia 2014 roku. Od września 2014 r. do końca marca 2015 r. jako prowizje od Firmy otrzymałem 11500 $. To są pieniądze zarobione z sieci. Resztę z 66000 zł. to pieniądze które zarobiłem ze sprzedaży preparatu. Wychodzi, że miesięcznie przeciętnie zarobiłem 9400 zł.

Wcześnie próbowałem sił w kilku innych MLMach , ale niestety bez efektów. Patrząc z perspektywy czasu to chyba szukałem swojego miejsca. I w końcu znalazłem. Na początku balem się rozpoczynać coś nowego bo u znajomych byłem raczej „spalony”. Nie wiedziałem jak przyjmą moją nową propozycję kolejnego biznesu. Co sprawiło że zostałem partnerem Firmy LifePharm Global Network ?

ANALIZA  BIZNESU

Cechy którymi charakteryzuje się mój projekt :

 1. Atrakcyjna branża
 2. Uniwersalny i globalny zasięg
 3. Potencjał
 4. Treningi i szkolenia
 5. Plan kompensacyjny dający duży profit
 6. Produkt – skuteczny w działaniu i niezbędny dla każdego

Atrakcyjna branża – Tutaj mam problem, bo nie bardzo wiem jak nazwać branże w której działam. Produkty Firmy zarejestrowane są jako suplementy diety, ale Laminine moim zdaniem nie jest suplementem diety w potocznym tego słowa znaczeniu. Ma rangę leku, pomaga ludziom wyjść z tak wielu chorób i tak korzystnie działa na organizm, ze na początku trudno uwierzyć że preparat może być tak skuteczny i szybki w działaniu. Sam w swoim otoczeniu mam przypadki niewiarygodnych efektów stosowania Laminine i to w sytuacji gdy lekarze nie dawali żadnych szans pacjentom. Doszedłem więc do wniosku, że działam w branży RATOWANIA ZDROWIA I ŻYCIA. Czy może być bardziej atrakcyjna branża ?

Uniwersalny i globalny zasięg – Zanim przyłączyłem się do biznesu zaaplikowałem Laminine mojej mamie chorej na Alzheimera. Ponieważ mama już nas nie rozpoznawała i zupełnie straciła pamięć lekarze mówili że może być tylko gorzej (nie bardzo wyobrażałem sobie jak mogło by być gorzej) i ze jedynym wyjściem jest oddanie mamy do domu opieki. Laminine zadziałała niezwykle szybko i skutecznie. Pamiętam jak bałem się aby to nie była chwilowa poprawa. Następnie dwie osoby chore na nowotwory, według lekarzy w ostatnim stadium, nie dawali im żadnych szans. I znowu po podaniu Laminine zaczęły dziać się „cuda„. Niewiarygodnie szybka poprawa. Wtedy właśnie zrozumiałem, że mam w ręku coś co może zmienić życie moje i innych ludzi. Mam w ręku preparat który jest niezbędny dla każdego. Dla bogatych i dla biednych , przecież choroba nie wybiera. Mało tego, przecież ludzie chorują wszędzie na świecie i wystarczy ich tylko poinformować że jest preparat który może im pomóc.

Potencjał – Często podczas rozmów z ludźmi zadaję im pytanie, czy znają ludzi w swoim otoczeniu którym potrzebny jest preparat o takim działaniu jak Laminine. To pytanie retoryczne. Każdy zna takich ludzi. Wystarczy się tylko rozejrzeć wokół siebie. Zanim przyłączyłem się do biznesu nie przypuszczałem, że wokół mnie jest tyle nieszczęścia i chorób. Problem jest w tym, ze ludzie chorzy nie lubią rozmawiać o swoich chorobach, a osoby które uważają się za zdrowe też za tym nie przepadają.
Zauważyłem , ze jest dużo ludzi szukających swoich potencjalnych partnerów tylko w internecie. A przecież jest wokół nas masa ludzi którzy nie korzystają z komputera. Myślicie że oni i ich bliscy nie chorują ? Zwykle na początku stają się klientami, ale z czasem okazuje się ze jest wnuczka, syn czy sąsiadka która nie boi się komputera. Często sami , z moją pomocą uczą się podstaw pracy na komputerze i stają się partnerami. Pomyśl, czy Ty sam i Twoi znajomi znacie ludzi którzy w swoim otoczeniu mają ludzi chorych na nowotwory, cukrzyce, Alzhaimera, Parkinsona, SM, choroby serca i krążeniowe, autyzm, nadpobudliwość, udar mózgu, depresja…Mam wymieniać dalej ?

Ale przecież Laminine potrzebna jest nie tylko ludziom chorym. Nie zapominajmy ze Laminine odmładza organizm, po paru miesiącach zażywania znikają zmarszczki, bardzo korzystnie wpływa na sprawność seksualną u mężczyzn i libido u kobiet. Niesamowicie wpływa na zdolność przyswajania wiedzy. Który rodzic nie zaaplikuje preparatu swojemu dziecku? Ale musi wiedzieć ze Laminine ma takie właściwości.

Wydaje mi się że powinienem napisać tutaj o bardzo ważnej rzeczy. Musisz wiedzieć co ludziom proponujesz. Na początku nie proponuje nikomu biznesu. Jak będziesz mówił o zarabianiu, to na pewno padnie pytanie – Ile Ty zarabiasz? A Ty nie masz się czym pochwalić. Przecież dopiero zaczynasz. Na początku mówisz o preparacie i o tym co ten preparat może dla nich zrobić. Co ten preparat zrobił dla innych. Dlatego musisz mieć wiedzę na temat preparatu, musisz potrafić wytłumaczyć dlaczego preparat działa tak jak działa. Musisz wiedzieć dlaczego nie można go porównać z zadnym innym i co sprawia że jest wyjątkowy.

I najważniejsze, musisz go mieć i zażywać!!! Albo przynajmniej móc powiedzieć, że czekasz na dostawę. Każdy, jak już się zdecyduje chce mieć preparat natychmiast, nie chce czekać 3 tygodnie na dostawę. Rozmawiałem dzisiaj z dwoma osobami które będą się rejestrowały jako partnerzy i jutro muszę im wysłać Lamininę. Oczywiście zarabiam na tym i oni o tym wiedzą. Wiedzą nawet ile zarabiam. Przed rejestracja zawsze tłumaczę jaki pakiet jest najbardziej korzystny i dlaczego. Tłumaczę na czym polega „złoty trójkąt” i dlaczego warto go mieć. A to tez wiąże się z wiedzą na temat planu kompensacyjnego. Musisz ją posiadać przynajmniej w stopniu podstawowym. Twoi potencjalni partnerzy muszą widzieć ze poważnie traktujesz to co robisz. I pamiętaj , nie naciskaj ich za mocno. Im bardziej będziesz naciskać, tym bardziej będą się cofać. Oni muszą mieć czas na podjęcie decyzji, a właściwie to decyzję już podjęli. Zastanawiają się tylko z jakim pakietem się zarejestrować.

Przeczytałem dzisiaj „ciekawy” wpis na jednym z portali. Jedna z osób napisała że przyjmuje 2 kapsułki Laminine dzienne od 2 tygodni i nie widzi żadnej różnicy w stanie swojego zdrowia , a ktoś jej powiedział że działa błyskawicznie. Nie napisał jakie ma schorzenie ale napisał że ma 56 lat. Ręce opadają.
Laminine to nie różdżka czarodziejska. Działa na każdego, ale zapominamy że każdy organizm jest inny. Na stan obecny naszego organizmu „pracowaliśmy” przez całe życie a od Lamininy wymagamy aby naprawiła to w ciągu 2 tygodni.
Dwie kapsułki które ten ktoś zażywa to dawkowanie dla osoby która uważa się za osobę zdrową i zażywa preparat profilaktycznie. Osoba chora powinna zażywać większe dawki jeżeli chce widzieć szybsze efekty. Dawkowanie zależy od rodzaju schorzenia , wieku osoby, ogólnego stanu organizmu, wagi i innych rzeczy. Lekarze związani z Firmą opracowali tabelę dawkowania.
Zauważyłem że Laminine działa dużo szybciej u osób które wcześniej oczyściły organizm z obciążeń np. metalami ciężkimi, wirusami, robakami , pestycydami i innym świństwem. Preparat ma wtedy „mniej roboty” i może zająć się właściwym schorzeniem.
W przeciwnym wypadku oczywiście też zadziała ale na efekty potrzeba więcej czasu.
Oczywiście uważam że lepiej zażywać 1 kapsułkę niż wcale.
Co do działania Laminine nie mam najmniejszych wątpliwości. Mam tego przykłady na sobie, najbliższej rodzinie i znajomych. Wielu z nich Laminine po prostu uratowała życie.
Zawsze mamy wybór . Ja stanąłem przed takim wyborem rok temu. Też trudno mi było uwierzyć że coś może tak działać. Ale postanowiłem spróbować i dać szanse mamie. I Całe szczęście bo dzięki Lamininie mama jest z nami i czuje się coraz lepiej. Przypominam ze cierpiała na Aldzhaimera (demencja starcza). Od prawie roku nie zażywa nic oprócz Laminine (7 kapsułek dziennie). Odstawiła wszystkie leki, a miała ich pół reklamówki. W mojej rodzinie zażywamy 17 szt. kapsułek samej Laminine. Ale dzięki temu widzę jak pięknieje moja żona , widzę jak znikają jej zmarszczki, widzę jak zarasta mi łysina i niesamowicie poprawiła mi się sprawność seksualna. Widzę jak wracam do właściwej wagi bez większego wysiłku. Widzę jak znajomi wychodzą z nowotworów, Parkinsona , cukrzycy i innych chorób.
Koszty ? Są i to dosyć duże. Gdyby nie to ze Firma rozprowadza preparat poprzez sieć pewnie nie byłoby mnie stać na długotrwałe stosowanie tego preparatu. Jak zobaczyłem jak ten preparat działa postanowiłem powiedzieć o nim paru znajomym. Nie ze względu na pieniądze. Pomyślałem ze każdy powinien się dowiedzieć że coś takiego istnieje. Teraz mam preparat za darmo dla mojej rodziny i jeszcze zarabiam zupełnie niezłe pieniądze.
Czy warto? Tak,Tak i jeszcze raz TAK. Ale każdy z nas ma wybór. Nie przypuszczałem że wybór jakiego ja dokonałem rok wcześniej okaże się najlepszym wyborem w moim życiu.
Często ludzie mają dylematy: laminine czy rachunki do opłacenia, Laminine czy komornik? Laminine czy rata kredytu? To samo było u mnie. Ale dzięki właściwej decyzji moja rodzina jest coraz zdrowsza i coraz lepiej radzę sobie z rachunkami, komornikami i ratami kredytów. Wszystkim tego życzę.

WAŻNE

Dla tych osób które zajmują się MLM, oraz dla tych które mają zamiar się nim zająć znany jest fakt, że w biznesie MLM są 2 ważne rzeczy które powinniśmy brać pod uwagę wybierając firmę z którą mamy zamiar współpracować.
1. Produkt

O produkcie nie będę się rozpisywał. Wystarczy w przeglądarkę wpisać – „Laminine rezultaty” a zobaczymy tysiące przykładów ludzi z całego świata którzy piszą o tym co Laminine dla nich zrobiła.

Niżej, na tej stronie też możecie zobaczyć kilkadziesiąt przykładów.

2. Drugim bardzo ważnym elementem jest plan kompensacyjny. Porównywałem go z planami innych firm i doszedłem do wniosku że plan kompensacyjny Firmy LPGN nie ma konkurencji.
Niżej wklejam link do filmu, na którym jeden z partnerów Firmy omawia nasz plan.
Zachęcam do obejrzenia tego filmu każdego, kto poważnie myśli o MLM.

24 komentarze

 1. Natalia pisze:

  Witam,

  Proszę o przesłanie informacji na maila jak można zostać partnerem. Jakie są koszty pakietu.

  Dziękuję

  • Tadeusz pisze:

   Witam Pani Natalio, wysłałem info na mailla. W razie pytań proszę o kontakt. Tadeusz Tomczyk 48 516018056 Skype: tadeuszt55

 2. Bożena pisze:

  witam Pana Tadeusz ,
  przeczytałam o preparacie , interesuje mnie współpraca i zarabianie pieniedzy.
  zadzwonie na powyższy nr telefonu do Pana będę chciała wiecej wiedziec.

  • Tadeusz pisze:

   Witam. Wysyłam info na mailla. Proszę o podanie nr.tel. chętnie zadzwonię. Mój nr. 516018056 skype : tadeuszt55

 3. Ewa Skrenta pisze:

  Interesuje mnie współpraca w celu tańszego kupowania Lamininy. Poproszę o informacje

  • Tadeusz pisze:

   Będzie mi miło z Panią współpracować. Wysyłam informacje na mailla. Proszę o kontakt telefoniczny. Mój nr. 516018056

 4. Balcarek Stanisław pisze:

  Jeżeli tak laminina tak pomaga ludziom to dlaczego szukacie znowu okazji żeby zarabiać na ludziach sprzedajcie ten niby lek w takiej cenie żeby każdy chory mógł się ratować a wy w krótkim czasie chcecie dorobić się fortuny

  • Tadeusz pisze:

   Cenę preparatu ustalił producent, nie ja. Cena nie jest niska, ale całe szczęście że preparat jest rozprowadzany przez MLM. Każdy ma szanse na obniżenie ceny, a nawet na zarobienie. Podobnie jak ja. Pan też ma taką szansę, podobnie jak wiele osób które to wykorzystało. Proszę o kontakt 516018056

 5. wspolpraca pisze:

  jestem zainteresowana wspolpraca pracuje w sektorze medycznym prosze o info na maila -pozdrawiam jola kozyra

 6. taso pisze:

  witam ! prosze powiedziec ile kosztuje ten preparat?

 7. Laminine pisze:

  Proszę o informację jak zostać partnerem

 8. Sikora pisze:

  Jaka jest cena lamini?

 9. Tomasz pisze:

  Proszę o informacje szersze

 10. Daniel pisze:

  Chciałbym się zarejestrować żeby taniej nabyć Laminine

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *