fbpx

Kurza ślepota

Witam . Ja też postanowiłam podzielić się efektami stosowania Lamininy w mojej rodzinie.
Moja córka zmagała się z wielką kurzą ślepotą. Wieczorna i nocna jazda samochodem to był dla niej koszmar.
Nieraz opowiadała, ze nienawidzi prowadzic po zmierzchu, bo wszystko sie jej zlewa, widzi przed sobą obraz rozmazany i trudno jej ocenić odległość od samochodu przed nią. Niestety, ze względu na rodzaj pracy jaką wykonuje często zmuszona była do jazdy wieczorem lub w nocy.
Zawsze wiązało się to z dużym strachem i stresem.

Któregoś dnia rano obudziła się z przeziębieniem i bardzo silnym katarem. Zażyła jedną kapsułkę Lamininy, nie licząc na to, że jej pomoże. Wieczorem zorientowała się, ze czuje się bardzo dobrze. Przeziębienie i katar zniknęły bez śladu. Pomyślała, że to zasługa Lamininy, bo żadnych leków nie brała. Była w szoku, nie przypuszczała, że coś może tak zadziałać. Zaczęła zażywać Lamininę rano i wieczorem. Po 2 dniach stwierdziła, że chyba lepiej widzi, bo nie założyła szkieł kontaktowych a bez problemu czytała. Pomyślała znowu, że to zasługa Lamininy.

Za kilka dni miała jechać do domu, 1500 km. Mieszka za granicą, Bała się tej drogi bo wiedziała, że dotrze do domu po zmierzchu. Na dodatek tuż przed wyjazdem zatrzasnęła sobie kluczyki od samochodu w bagażniku samochodu. Serwis dojechał po 5 godzinach.

Ja też się mocno denerwowałam, bo wiedziałam ze po zmroku ma problemy z prowadzeniem samochodu ze względu na kurzą ślepotę. Po dotarciu do domu dzwoni do mnie i mówi – mamo po raz pierwszy widziałam o zmierzchu, nie balam sie jechac bo wszystko dokladnie widzialam ,mowie ci to jest coś niesamowitego !!!
Teraz jezdzi i nie ma lęku ze wjedzie w jakies drzewo, czy rów. Mnie, jako matce też spadł kamień z serca. Już nie martwię się jej nocną jazdą.

To wspaniały preparat, o nieprawdopodobnym działaniu. Dziękuję Firmie z całego serca.
Córka Lamininę zażywa miesiąc – 2 kapsułki rano i 2 wieczorem. O innych rezultatach napiszę innym razem.

Sprawdź, może Ci się spodobać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *