fbpx

Depresja

Mam na imię Beata,mieszkam w Krakowie. Od dłuższego czasu zmagam się z depresją. Lekarstwa przepisywane mi przez lekarza niewiele mi pomagały , całymi dniami spałam i czułam się jakby poza życiem….Kompletnie do niczego.
Zaczęłam szukać w internecie alternatywnych rozwiązań , słuchać wykładów na temat właściwego odżywiania , suplementacji . Jestem osobą wierzącą i poprosiłam Pana Jezusa o prowadzenie……I tak trafiłam na film o lamininie ,jej nieprawdopodobnych skutkach , słuchałam relacji z efektów działania tego produktu. Znalazłam też wypowiedzi osób , które zmagały się z problemami podobnymi do moich , a więc z depresją.
Nie czekając długo , zadzwoniłam do jednego z liderów i zamówiłam lamininę dla siebie. Juz po kilku dniach poczułam wyrażną poprawę w samopoczuciu , poprawił mi się nastrój , zmniejszył się lęk , wzrosła aktywnośc i wyrażnie z kazdym dniem miałam coraz wiecej siły. Zamówiłam także pakiet dla mojego taty, który cierpi na owrzodzenie podudzi , zaczął od wczoraj przyjmować lamininę i lamininę omega 3+. Jestem bardzo ciekawa efektów… Na pewno o tym napiszę.
Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna Bogu ,że tak mnie poprowadził do ..tego cudownego produktu. Na teraz wiem ,że pragnę nadal przyjmować lamininę i polecać ją ludziom ,którzy mają podobne problemy.

Sprawdź, może Ci się spodobać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *